Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61147

Psühhiaater

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

MediradiX OÜ pakub tööd kolmele psühhiaatrile ja kahele psühhiaatria residendile Löuna-Soomes. Töö pikkus on kaks kuud kuni kaks aastat, olenevalt Teie soovist. Tööd on pakkuda nii haiglates kui ka polikliinikutes.

Ootused kandidaadile

Vajalik on soome keele oskus suhtlustasemel. Vajadusel on vöimalik saada individuaalseid soome keele kursuseid algajatele ja täiendkoolitust edasijöudnutele üle Eesti.

Pakume huvitavat, arenemisvöimelist ja hästi tasustatud tööd Soomes.
Ettevöte pakub Soome meditsiini tutvumise koolitust ennem tööle asumist.
Aitame täita avaldusi Soome Tervishoiuametisse (TEO), et saada luba töötada arstina Soomes.

Lisainfo

Ennem tööle asumist pakume vöimalust tutvuda tulevase töökohaga.
Mediradix organiseerib korteri ja elamiseks tarbelised vahendid.

Tööpakkumise number
#61147
Psühhiaater