Värsked tööpakkumised

Psühhiaater Soomes

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 211564

Tööpakkumise number

211564

Töö kirjeldus

Pakkuda kolmele psühhiaatrile väga hea tasuga tööd Soomes.
Palk 150 000–250 000 krooni kuus (bruto).
Tähtajaline leping (1-2 aastat)
Vajalik soome keele oskus!
Töö algus: 2011 jaanuar-veebruar

Nõudmised kandidaadile

• Registreeritud Eesti Tervishoiuametis psühhiaatrina
• praktiline töökogemus Eesti tervishoius
• motivatsioon ja tahe töötada Soomes
• soome keele oskus

Ettevõte pakub

• Väga motiveerivat palka!!!!!!
• osaliselt möbleeritud korterit Soomes töötamise ajal
• võimalust tutvuda tulevase töökohaga Soomes enne lepingu sõlmimist
• abi Soomes töötamiseks vajalike dokumentide (VALVIRA) vormistamisel, vajadusel loa maksumuse hüvitamist
• arstikindlustust ja tööõnnetuskindlustust
• tuge ja nõustamist enne tööle asumist ja Soomes töötamise ajal

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
22. november 2010
Kuulutus sisestati:
8. november 2010

PUUMEDI OÜ on Eesti juhtiv personaliteeninduse ettevõte, mis pakub tööjõuteenuseid tervishoiuvaldkonnas. Alustasime tegevust 2004. aasta alguses ning tänaseks oleme Eesti suurim firma omal alal. Meie partneriteks on mitmed haiglad, polikliinikud, perearstikeskused ja erakliinikud Soomes. Pakume tööd erinevate erialade arstidele, hambaarstidele, residentidele.