https://www.cvkeskus.ee/180347

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #180347

Psühhiaater

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Haiglatöö psühhiaatria osakonnas Lõuna-Soomes


Ootused kandidaadile

  • Erialane kõrgharidus (psühhiaater, psühhiaatria resident, üldarst)
  • Hea soome keele oskus (pakume keelekursuseid!)


Ettevõte pakub

  • Tasuta keeleõpet nii Tallinnas kui Tartus (algajad, kesktase, edasijõudnud)
  • Abi korteri leidmisel
  • Abi dokumentide vormistamisel
  • Konkurentsivõimelist palka


Tööpakkumise number
#180347
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Psühhiaater
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!