Värsked tööpakkumised

Psühhiaater

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 180828

Tööpakkumise number

180828

Töö kirjeldus

Pakume täistööajaga tööd psühhiaatrile Helsingi piirkonna haiglas. Arstilt
eeldatakse kogemust töötamisel laste ja noorukitega.

Nõudmised kandidaadile

- erialane haridus
- kohanemisvõime
- koostöövalmidus
- soome keele oskus

Kasuks tuleb
- varasem Soomes töötamise kogemus

- hästitasustatud ja huvitavat tööd usaldusväärse tööandja juures
- võimalus täiendada soome keelt Tallinnas või Tartus
- võimalust tutvuda tulevase töökohaga Soomes koos Medivida OY esindajaga enne lepingu sõlmimist
- kompenseerime Valvira-loa maksumuse ja vajadusel juhendame loa taotlemiseks vajalike dokumentide vormistamisel
- leiame korteri, kuhu muretseme esmavajaliku mööbli ja toetame eluasemega seonduvate kulude katmist

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
6. august 2009
Kuulutus sisestati:
6. juuli 2009

Meditalo OÜ on ettevõte, mis tegeleb renditööjõu vahendamisega Soome tervishoiuasutustele. Soomes on meie partneriks Medivida OY, kellega koostöös tagame lisaks sobivale töökohale ja konkurentsivõimelisele töötasule ka möbleeritud korteri Soomes viibimise ajaks.
Et tööle asumine oleks veelgi stressivabam ja sujuvam, juhendame Valvira-loa jaoks vajalike dokumentide osas ning MediVida OY tasub loa maksumuse pärast töölepingu sõlmimist. Korraldame tulevases töökohas intervjuu ja kompenseerime igakuiselt korteriga seonduvad kulutused 500 euro ulatuses. Oleme eesmärgiks seadnud korrektse, paindliku ja abivalmi suhtumise, väärtustades iga töötaja aega ja oskusi.
Helista ja uuri pakkumiste ning soome keele kursuste kohta täpsemalt!