Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #73733

Psühhiaater

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Psühhiaatri töö Soome polikliinikus vöi haiglas. Pakume töökohta kolmele (3) psühhiaatrile.

Ootused kandidaadile

  • Vajalik on soome keele oskus suhtlustasemel. Vajadusel on vöimalik saada individuaalseid soome keele kursuseid algajatele ja täiendkoolitust edasijöudnutele üle Eesti.
  • Vajalik on Soome Tervishoiumetist (TEO) luba, et oleks vöimalik töötada arstina Soomes. Loa puudumisel annab Mediradix juhendid ja aitab avaldusi täita.

  • Pakume huvitavat, arenemisvöimelist ja hästi tasustatud tööd Soomes.
  • Ennem tööle asumist pakume vöimalust tutvuda tulevase töökohaga.
  • Ettevöte pakub Soome meditsiini tutvumise koolitust ennem tööle asumist.
  • Mediradix organiseerib korteri ja elamiseks tarbelised vahendid.
  • Neto töötasuks umbes 60 000 EEK (täistööajaga).

Tööpakkumise number
#73733
Psühhiaater