Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #310195

Psühhiaater

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- ambulatoorsel ravil olevate patsientide konsulteerimine ja ravimine
- vajalike uuringute ja protseduuride teostamine
- vajaliku dikumentatsiooni täitmine

Ootused kandidaadile

- kõrgharidus (arsti diplom) ja erialane spetsialiseerumine
- tervisaemeti registreerimistunnistuse olemasolu
- analüüsi ja iseseisva töö võime
- arvutioskus tööks vajalike programmidega

Ettevõte pakub

arenemis- ja koolitusvõimalusi
head meeskonda
kaasaegseid töötingimusi
võimalus töötada ka osalise tööajaga

Tööpakkumise number
#310195

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
26. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
5. juuni 2013

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Psühhiaater