Psühhiaater
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #615558

Psühhiaater

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eesti Kohtuekspertiisi Instituudis töötav psühhiaater nõustab instituuti ja menetlejaid kohtupsühhiaatria valdkonna teemadel ja osaleb ekspertiiside tegemises.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat:
- on kantud tervishoiutöötajate registrisse psühhiaatria erialal;
- omab vähemalt 2 aastast psühhiaatrina töötamise kogemust;
- valdab eesti keelt (suuline ja kirjalik) C1 tasemel, kasuks tuleb vene keele oskus;
- omab soovitatavalt B-kategooria juhtimisõigust;
- tunneb ametikohal vajalike arvutiprogramme;
- on korrektne, kohusetundlik, omab head koostöö- ja analüüsivõimet.

võimalust teha 1. novembrist 2019 huvitavat ja väljakutsetega tööd riiklikus ekspertiisiasutuses, turvalist töökeskkonda ning stabiilset sissetulekut.
Palume CV-sse lisada töökogemuse kirjeldus, haridust tõendava dokumendi koopia ning karistusregistri väljavõte enda kohta.
Vaata infot ka Eesti Kohtuekspertiisi Instituudi kodulehelt www.ekei.ee

Tööpakkumise number
#615558

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 3000 €/kuus
Kuulutus aegub:
20. september 2019
Kuulutus sisestati:
29. august 2019

Eesti Kohtuekspertiisi Instituut on justiitsministeeriumi hallatav riigiasutus, mille ülesanne on kohtuekspertiiside ja -uuringute tegemine ning ekspertiisitegevust toetav teadus- ja arendustegevus.

Vaata rohkem

Psühhiaater