Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #325656

Pruulimisosakonna operaator (asenduskoht)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Õlle filtreerimise masinate juhtimine ja protsessi kontrollimine
* Tööraportite koostamine
* Seadmete pesu automaatse pesukeskusega
* Ruumide korrashoid oma töölõigus

Ootused kandidaadile

- vähemalt keskharidus
- hea tehniline taip
- hea eesti keele oskus
- arvutikasutamisoskus tavakasutaja tasemel (MS Excel)
- inglise keele oskus vähemalt algtasemel
- tähelepanelikkus, hea õppimisvõime
-kohusetundlikkus, vastutusvõime

Kasuks tuleb:
- varasem töökogemus toiduainetetööstuses
- toidutehnoloogia alane kutse- või kõrgharidus

Ettevõte pakub

- väljaõpet
- huvitavat ja arengut soosivat tööd edukas ettevõttes
- konkurentsivõimelist motivatsioonipaketti
- kaasaegset töökeskkonda

Lisainfo

- pakume tähtajalist töösuhet lapsehoolduspuhkusel viibiva töötaja asendamiseks
- töö on seotud raskuste käsitsi teisaldamisega
- töö toimub vahetustes (ka öötöö)

Tööpakkumise number
#325656

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
4. detsember 2013
Kuulutus sisestati:
18. november 2013

A. Le Coq on Eesti suurim ja vanim joogitootja. Meie tooteportfelli kuuluvad õlu, siidrid, kerged alkohoolsed joogid, mahlad, mahlajoogid, karastusjoogid, spordijoogid, energiajoogid ja veed.

Vaata rohkem