Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #668845

Pruulija

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Moe Pruulikoda / Muddis Brewery otsib osavat pruulijat.

Põhilised tööülesanded on:

- õllemeistri abistamine pruuli- ja villipäevadel;

- õllede eest hoolitsemine linnaste jahvatamisest kliendile saatmiseni, proovide võtmine, õige temperatuuri hoidmine, dokumenteerimine jne.;

- pruulikoja ja sisseseade puhtuse hoidmine.

Väljaõpe toimub töö käigus.

Ootused kandidaadile

Sobivat kandidaati iseloomustab:

- sõnad "Craft beer scene" panevad sul vere kiiremini ringlema;

- varasem õllepruulimise kogemus;

- planeerimisoskus;

- võime iseseisvalt töötada;

- hoolsus.

Ettevõte pakub

Tagame sulle:

- rutiinivaba töö ja toimekad päevad;

- võimaluse eneseteostuseks ja enda proovile panemiseks;

- töökoha ajaloolises ja ajastutruus Moe viina- ja pruulikojas;

- oskustele vastava töötasu.

Tööpakkumise number
#668845

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
22. september 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Pruulija