Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #168878

Proviisor/farmatseut Tallinnas

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ravimite ja apteegikaupade müümine.
Klientide nõustamine.

Ootused kandidaadile

Farmaatsiaalane haridus.
Registreeritud Tervishoiuameti proviisorite ja farmatseutide registris.

Ettevõte pakub

Paindlikku töögraafikut
Karjäärivõimalust
Põhipalka ja tulemustasu

Tööpakkumise number
#168878

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. november 2008
Kuulutus sisestati:
10. november 2008

Euroapteek on edukas rahvusvahelisse kontserni kuuluv apteegikett. Apteegid on hetkel Leedus, Lätis, Eestis, Poolas ja Rumeenias. Eestis alustati tegevust 2004 aastal. Euroapteek OÜ-l on 29 apteeki üle Eesti. Seoses laieneva firmastruktuuriga otsime enda meeskonda arenemis -ja arendamissooviga kolleege.

Vaata rohkem