Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #308745

Proviisor/farmatseut Kehras

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Apteegi töö korraldamine vastavuses seadusandlusega ja ettevõtte eesmärkidega.
Ravimite ja apteegikaupade müümine.
Klientide nõustamine.

Ootused kandidaadile

Farmaatsiaalane haridus.
Registreeritud Terviseameti proviisorite ja farmatseutide registris.
Väga hea eesti keele oskus.
Suhtlemisoskus ja teenindusvalmidus.

Ettevõte pakub

Sisseelamiseks kogenud kolleegi abistavat kätt.
Motiveerivat töötasu.
Koolitusi.
Lisapuhkust.

Tööpakkumise number
#308745

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
20. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
22. mai 2013

Euroapteek on edukas rahvusvahelisse kontserni kuuluv apteegikett. Ootame tööle arenemis -ja arendamissooviga kolleege.

Vaata rohkem