Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179069

Proviisor/farmatseut (haruapteegi juhataja)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Haruapteegi töö korraldamine vastavuses seadusandlusega ja ettevõtte eesmärkidega.
Ravimite käitlemine, arvestus ja aruandlus.
Retseptide töötlemine.
Klientide ravimitealane nõustamine ja apteegikaupade müümine.

Ootused kandidaadile

Farmaatsiaalane haridus.
Registreeritud Tervishoiuameti proviisorite ja farmatseutide registris.
Teadmised kutsealast tegevust puudutavas seadusandluses.
Eesti keele oskus kõrgtasemel.
Suhtlemisoskus, pühendumus.

Ettevõte pakub

Põhipalka ja tulemustasu.
Sisseelamiseks kogenud kolleegi abistavat kätt.
Lisapuhkust.
Koolitusi.

Tööpakkumise number
#179069