Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #626409

Proviisor/Farmatseut

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime meie erinevatesse apteekidesse uusi proviisoreid ja farmatseute. Töö on väga põnev ja mitmekesine.

Nõudmised kandidaadile

- sul on erialane haridus (proviisor või farmatseut)
- sa oskad eesti ja vene keelt suhtlustasandil
- oled rõõmsameelne ning soovid inimesi aidata

Ettevõte pakub

PAKUME SULLE:
Erinevaid erialaseid täiendkoolitusi
Spordisoodustust
tasustatud tervisepäevi
ühiseid vahvaid ettevõtmisi
motiveerivat boonussüsteemi ja palju muud

Tööpakkumise number
#626409

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
7. november 2019

BENU Apteek on üle-euroopaline apteeke ühendav kaubamärk. Täna tegutseb Hollandis, Ungaris, Tšehhis, Šveitsis ja Baltikumis juba üle 700 BENU Apteegi. Eestis on BENU Apteeke kokku üle 80 erinevates Eesti linnades ja maakondades.
Riikides, kus BENU Apteegid tegutsevad, on see kaubamärk tuntud kui vastutustundlik, usaldusväärne ja asjatundlik tervisepartner.

Apteegiketi rahvusvaheline koostöö ja ühtsed standardid tähendavad, et ka Eesti külastajatele laieneb BENU Apteegi tuntud headuses kvaliteetne ravimiabi, mis aitab orienteeruda apteegi ulatuslikus ning soodsa hinnaga kaubavalikus.

Loe lähemalt Benu Apteekide ja töövõimaluste kohta www.benu.ee.

Vaata rohkem