Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #750496

Proviisor või Farmatseut Valga Euroapteeki

CVKeskus.ee klient
Valgamaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hea apteeker, kes Sa oled toimekas ja suure südamega ning soovid oma elus teha positiivse kannapöörde – tule Valga Euroapteeki tööle. Aitame Sind kohapeal elukoha leidmisel ja sisseseadmisel ning toetame Sind Valga armastatud  kogukonnaapteekriks kasvamisel .

Ootame sind:

Jaama puiestee 2b, Valga

Ootused kandidaadile

farmaatsiaalane haridus

Ettevõte pakub

    Motivatsioonipaketi mõningad komponendid:

  • Staažipuhkus: alates esimese aasta tööstaaži täitumisest lisandub põhipuhkusele 1 päev, 2 aasta puhul – 2 päeva ning alates kolmandast aastast lisandub iga-aastasele põhipuhkusele 3 kalendripäeva staažipuhkust.
  • Omatöötaja soodustus Euroapteegi kaubamärgi apteekides toodete ostmisel (välja arvatud ravimid)
  • Sportimise võimalused Stebby kaudu
  • Tervisekindlustus

Tööpakkumise number
#750496

Info

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 2500 €/kuus
Kuulutus aegub:
19. jaanuar 2022
Kuulutus sisestati:
20. detsember 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem