Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #692693

Proviisor või farmatseut Keila, Saku ja Saue Apotheka Apteeki

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie missioon on aidata oma klientidel olla tervemad ja seeläbi õnnelikumad. Apotheka apteekides töötab selle nimel iga päev üle 600 pühendunud apteekri. Otsime oma  Keila, Saku, Saue Apotheka apteekidesse  proviisoreid või farmatseute!

Uus peatselt avatav Saue Rimi Apteek, avatud  E-R 9-20,  L,P 10-18

Keila Selveri Apteek (Piiri tn.12, Keila, Harjumaa), avatud E-P 9-21

Saku Selveri Apteek (Üksnurme tee 2, Saku, Harjumaa), avatud E-R 9-20, L, P 10-20

Ootused kandidaadile

SOBID HÄSTI, KUI:

oled omandanud erialase kõrghariduse;

soovid, et ühiskond oleks tervem ja terviseteadlikum;

hindad kõrgelt samu väärtusi nagu meie –

hoolivust, professionaalsust, innovatsiooni ja paindlikkust.

Ettevõte pakub

MEIE POOLT:

Sinu professionaalse arengu soodustamine ja toetamine;

kolleegid, kes on sama sõbralikud nagu Sina;

kõrgemalt tasustatud nädalavhetuse tasu;

töötasu, mis arvestab Sinu teadmisi ja kogemusi.

Tööpakkumise number
#692693

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. aprill 2021
Kuulutus sisestati:
22. märts 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem