Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #636070

Proviisor või farmatseut Apotheka Vae Haruapteeki

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 17. jaanuar 2020
Kuulutus aegub:15. veebruar 2020

Töö kirjeldus

Magnum Gruppi kuuluv Apotheka on Eesti suurim ja vanim apteegikett, kuhu kuulub ligi 170 apteeki üle kogu Eesti. Meie missioon on aidata oma klientidel olla tervemad ja seeläbi õnnelikumad. Meie Netiapteek teeb seda uut moodi: nõustame inimesi chatis, video teel ja teeme veel nii mõndagi. See on
täiesti teistmoodi nõustamine ja tihti põhjalikum kui apteegis. Tule meie Netiapteeki proviisoriks või farmatseudiks!
SINU POOLT:
nõustad e-apteegis inimesi nii chatis kui video teel;
otsid lahendusi huvitavatele kaasustele;
tegeled delikaatsemate küsimustega kui apteegis;
oled abiks e-apteegi teenuse täiustamisele;
tegeled unikaalse personaalne pakendamise teenusega.

Ootused kandidaadile

SOBID, KUI:
oled farmatseudi või proviisori haridusega;
Sulle meeldib põhjalik nõustamine ja erilised terviseküsimused;
soovid, et ühiskond oleks tervem ja terviseteadlikum;
hindad kõrgelt samu väärtusi nagu meie – uuendusmeelsust, hoolivust, professionaalsust ja pühendumust.

Ettevõte pakub

MEIE POOLT:
võimalus teha olulist tööd Eesti kõige uuendusmeelsemas apteegiketis;
sporditoetus, iga-aastane vaktsineerimine ja muud toredad soodustused;
võimalus kaasa lüüa erinevates arendusprojektides ja töögruppides;
Sinu professionaalse arengu soodustamine ja toetamine;
kolleegid, kes on sama sõbralikud nagu Sina;
töötasu, mis arvestab Sinu teadmisi ja kogemusi.

Tööpakkumise number
#636070

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
17. jaanuar 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem