Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54222

Proviisor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ravimite nõuetekohane vastuvõtu, töötlemise, säilitamise ja väljastuse korraldamise kontroll hulgimüügiettevõttes.
Kaupade arvestuse ja aruandluse korraldamine ja nõuetekohasuse kontroll.
Kaupade liikumistega seotud toimingute jälgimine hulgimüügiettevõttes.
Kvaliteedialase tegevuse kontroll.

Ootused kandidaadile

Erialane kõrgharidus, eelnev töökogemus antud erialal, inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

Huvitavat tööd arenevas ettevõttes
Konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#54222
Proviisor