Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #522351

Proviisor ja farmatseut Apotheka Apteeki Tallinnas

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Olles Eesti suurim apteegikett on meil parimad võimalused karjääriplaneerimiseks ja töötamiseks tulevikule orienteeritud töökeskkonnas. Meie meeskonda on alati oodatud kõik positiivse mõttelaadiga ja inimestest hoolivad proviisorid ja farmatseudid. Tänu koolitus- ja arenguprogrammidele on meie töötajatel võimalus pidevalt oma võimeid ja oskusi täiendada ning oma potentsiaali täies mahus ära kasutada.

Ootused kandidaadile

OLED MEIE MEESKONDA OODATUD

  • kui Sinu südameasjaks on hoolida kaasinimeste tervisest
  • kui Sul on erialane haridus (proviisor, farmatseut)
  • kui Sulle meeldib nõustada inimesi nende tervisega seotud küsimustes ja
pakkuda värskeid lahendusi terviseedendamisel

Ettevõte pakub

SOOVIME SULLE PAKKUDA

  • konkurentsivõimelist töötasu koos motivatsioonisüsteemiga
  • pidevat erialast enesetäiendamise võimalust
  • arenguvõimalust pikaajaliste traditsioonidega apteegiketis
  • pidevalt arenevat töökeskkonda

Tööpakkumise number
#522351

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
5. aprill 2018
Kuulutus sisestati:
7. märts 2018

Apotheka apteegikett koondab üle 150 apteegi Eestimaa eri kohtades, pakkudes ravimeid ja esmatasandi tervishoiuteenust nii linnas kui maal. Apteek on esimeseks kohaks, kust inimene tervisealast nõu küsib. Seetõttu on Apotheka apteekrite südameasjaks aidata kõiki kliente ravimiküsimustes ning ennetada seeläbi haigusi või nende süvenemist.

Vaata rohkem