Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #292483

PROTSESSISPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded on:

  • koosteprotsessi ideaalse toimimise tagamine, eesmärgiks efektiivsuse tõus ja kvaliteet;
  • toodete kvaliteediga seotud küsimuste uurimine, väljaselgitamine ja lahendamine;
  • koosteprotsesside vastavusse viimine kliendi nõuetega ja nende järgimise tagamine;
  • raportite ja aruannete koostamine;
  • juhendite loomine;
  • registrite haldamine;
  • koosolekute korraldamine, osalemine.

Ootused kandidaadile

Kui sul on:

  • tehniline kõrg- või kutseharidus;
  • tunned tootmisprotsesse, elektroonikakomponente, tootmismaterjale;
  • valdad heal tasemel inglise keelt ja arvutit ;
  • kiire õppimisvõime ja hea pingetaluvus;
  • kasuks tuleb eelnev töökogemus elektroonika tootmistehnoloogia valdkonnas.

siis ootame Sind oma meeskonda.

Ettevõte pakub

Oleme uhked, et

  • meil on uued tipptehnoloogilised seadmed
  • iga päev toob õppimisvõimalusi maailma tipptegijatelt
  • rahvusvaheline suhtlus ja koostöö on igapäevatöö lahutamatu osa
  • kolleegid on professionaalsed, tegusad ja sõbralikud

Tööpakkumise number
#292483

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
21. november 2012

Enics Eesti AS on 2004. aastal asutatud tööstus-ja meditsiinielektroonikat tootev ettevõtte, mis kuulub rahvusvahelisse Enics Gruppi, mille tehased asuvad Šveitsis, Soomes, Rootsis, Slovakkias, Hiinas ja Eestis. Enics Eesti AS Elva tehase peamine roll on pakkuda klientidele tootmisteenust. Hetkel töötab Enics Eestis 700 töötajat ja 2011. aasta käive oli 80 miljonit eurot. Rohkem infot kodulehel www.enics.com.

Vaata rohkem