Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Töö sisuks on maitseainesegude valmistamine, puhastamine, purustamine, jahvatamine ja ettevõttesisene transport tõstukiga. Töö sisaldab kuni 25 kg raskuste teisaldamist ja eeldab head füüsilist vormi.

Töö toimub Saue tehases kahes vahetuses esmaspäevast reedeni: 7.00-15.05 ja 15.00-23.00.

Ootused kandidaadile

Otsime kolleegi, kes saab aru ja väljendab ennast arusaadavalt eesti keeles, on töökas, õpihimuline ja kohusetundlik ning kiire, täpne ja korrektne oma töös.

Meil on kaasaegne ja pidevalt arenev töökeskkond, põnev töö, võimalus õppida ja areneda.

Töötajaid teenindab soodsate hindadega kohvik, kust saab osta ka Pauligi tooteid. Pakume spordikompensatsiooni, anname tööriided ja isikukaitsevahendid ning tunnustame staažikaid. Meil on tervisetuba, kus saab pausi ajal võimelda ja massaažitooli kasutada.

Pakume tasuta transporti Tallinnast Sauele ja tagasi. Maja ees on tasuta parkimine.

Tööpakkumise number
#667840

Asukoht:
Saue, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
24. september 2020
Kuulutus sisestati:
14. september 2020
Protsessioperaator Protsessioperaator

AS Santa Maria

Paulig on Soome juurtega pereettevõte, kes innustab maitsma maailma maitseid – Explore Great Taste – on meie olemise mõte. Me kasvame valitud turgudel Euroopas, kus meie eesmärk on olla maitseainete, maailmaköögi ja kohvivaldkonna eestvedaja. Me väärtustame kompromissitut kvaliteeti, jätkusuutlikku tööviisi ja pikaajalist pühendumist tulutoovale äritegevusele. Meie töökultuur on põhjamaine ja töösuhted stabiilsed.

Vaata rohkem

Protsessioperaator