Värsked tööpakkumised

Protsessioperaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 501241

Tööpakkumise number

501241

Töö kirjeldus

Pakume tööd juba kogenud või alles tööd alustavale noorele PROTSESSIOPERAATORILE, kelle peamiseks ülesandeks on pakkemasinate ettevalmistamine tööks, seadmete töö tagamine ning keerukamate seadistuste tegemine tööprotsessis.

Nõudmised kandidaadile

Töö sobib kandidaadile, kellel on
- tehniline kutse- või keskeriharidus mehhatrooniku või automaatik-seadistaja erialal või selle omandamine
- tahe ja valmisolek sisuliseks väljaõppeks ja arenguks töökohal
- füüsiline vastupidavus, kohusetunne ja korrektsus
- eesti keele valdamine, kasuks tuleb vene keele oskus suhtlemistasemel

- tööd modernsetel Bosch pakkeseadmetel või teistel pool- või täisautomaatsetel liinidel
- väljaõpet töökohal
- erinevaid täiendkoolitusi teadmiste ja oskuste arendamiseks
- kindlat põhipalka ja tulemustasu
- tööd graafiku alusel esmaspäevast reedeni; kolmes vahetuses (sh öötöö), pikkusega 8 tundi
- mugavat transporti Tallinnast (kesklinnast , Mustamäelt, Lasnamäelt) tööle Jürisse ja tagasi
- toitlustust sh lõunasupp tasuta

Oleme loonud võimaluse jõusaali, sauna kasutamiseks meie majas; Osaleda saab erinevatel firmaspordimängudel või rahvaspordiüritustel. Pakume töötajatele 3 tasuta massaaži aastas, ühiseid üritusi ja mitmeid soodustusi perekondlike sündmuste puhul jpm.

Lisainfo

Protsessioperaatori vahetuks juhiks on tootmisüksuse juht ning tema lähimateks kaastöötajateks on teised üksuse operaator-seadistajad ja tootevalmistajad.
Kandideerida on võimalik ka CV-Keskuse väliselt, saates oma CV aadressile kandidaat (ät) kalev.ee märksõnaga "Protsessioperaator". Küsimuste korral võtta ühendust telefonil 6877738, personalipartner Taimi Kangur.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
7. november 2017
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2017

AS Kalev on Eesti suurim ja vanim kondiitritööstusettevõte, mille põhitegevuseks on šokolaadi- ja suhkrumaiustuste tootmine ja müük. Kalev ühendab endas sajanditepikkuseid traditsioone ja kogemusi ning innovaatilist tulevikku suunatud hoiakut. Meie toodangu peamisteks sihtturgudeks on lisaks Eestile teised Balti riigid ja Skandinaaviamaad. Kalev on olnud aastaid Eesti armastatuim kaubamärk. Maist 2010 kuulub ettevõte Põhjamaade juhtivasse toiduainete ja esmatarbekaupade kontserni Orkla. Kalev annab tööd ligi 400 inimesele.