Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194791

Protsessiinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Tootmisprotsesside ja -seadmete ohje ning dokumentatsiooni koostamine;
- Kokkupaneku liinide väljatöötamine ja paigaldamisel osalemine;
- Kokkupaneku seadmete parameetrite määratlemine, vastuvõtukatsete korraldamine, suutlikkuse analüüs ja häälestamine;
- Tootmismeetodite planeerimine, analüüs ja parendamine, toomisprotsessi toetamine;
- Jootmisprotsesside parameetrite ja tehnoloogia ohje;
- Liimimisprotsessi ja tehnoloogia ohje;
- Parendusprojektide elluviimine ja arendusprojektides osalemine;

Ootused kandidaadile

- Keemia- või tehnoloogiaalast kõrgharidust ning vähemalt kaheaastast töökogemust oma erialal elektroonikatööstuses;
- Jootmisprotsesside hea tundmine;
- Väga hea arvutikasutamise oskus;
- Hea inglise, vene ja eesti keele oskus;
- Analüütiline mõtlemine;
- Probleemide lahendamise ja koostööoskus;
- Kliendikesksus ja tulemusele orienteeritus.

Ettevõte pakub

- Sind ootab tore meeskond ning suured väljakutsed;
- Rahvusvahelist töökeskkonda ja kaasaegseid töötingimusi;
- Ametikohast koolitust.

Tööpakkumise number
#194791