PROTSESSIINSENER
Tööpakkumise number #693244

9
Elcogen AS
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • tootmisprotsesside kaardistamine, mõõdistamine, dokumenteerimine, analüüs ja parendustegevused

  • tootmise tõhususe, innovatsiooni ja uuenduste juurutamine ning jälgimine

  • tehnoloogiliste investeeringute ettevalmistamine ja kaitse

  • uute seadmete kasutuselevõtt ja tootmistöötajate koolitusprotsessis osalemine

  • seadmete tehnilise toe pakkumine

Ootused kandidaadile

  • tehnilise valdkonna kõrgharidus
  • varasem töökogemus sarnasel ametikohal
  • väga hea MS Exceli valdamine, jooniste lugemise oskus
  • täpsus, hea analüüsi- ja planeerimisvõime
  • väga hea eesti ja inglise ning hea vene keele oskus,  kasuks tuleb soome keele valdamine

Ettevõte pakub

Vali tööandjaks Elcogen, sest Sind ootab:

  • mitmekülgne ja põnev töö usaldusväärse ning stabiilse tööandja juures
  • vastutusrikas positsioon kasvavas ettevõttes
  • konkurentsvõimeline palk
  • kaasaegne töökeskkond ja -vahendid
  • võimalus osaleda uute tehnoloogiate juurutamisel
  • töökoht kaasaegses Ülemiste linnakus

Kui see töökoht võiks just Sulle sobida, siis kandideeri läbi CV Keskuse kasutades nuppu „Soovin kandideerida“. Küsi lisainformatsioonitelefoni 521 6405 teel, CV Keskuse värbamisspetsialist Jekaterina Popova.

Tööpakkumise number
#693244

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. aprill 2021
Kuulutus sisestati:
25. märts 2021
PROTSESSIINSENER PROTSESSIINSENER

Elcogen AS

CV Keskuse klient Elcogen AS on kütuseelemenditehnoloogiat arendav ettevõte, mis on pikaajalise teadus- ja arendustegevuse käigus välja töötanud uudsed tehnoloogilised lahendused, mille baasil on juba alustatud SOFC-tehnoloogial põhinevate kütuseelementide tootmist. Rohkem infot: www.elcogen.com

Vaata rohkem