Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #208976

Protsessiinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd protsessiinsenerile.
Töö kirjeldus:
Tootmisprotsesside juhtimine, jälgimine ja arendamine
Kvaliteetse toodangu tagamine
Uute toodete juurutamine
Tootmistöötajate koolitamine ja juhendamine
Instruktsioonide ja juhendite koostamine

Ootused kandidaadile

Eeldatakse:
* omaalgatusvõime
* tehniline haridus
* analüütiline mõtlemine
* inglise keele oskus

huvitavat tööd rahvusvahelise kontserni Tallinnas asuvas üksuses, kaasaegseid töötingimusi, soodustusi, head töötasu

Tööpakkumise number
#208976

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
8. november 2010
Kuulutus sisestati:
8. oktoober 2010

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem