Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56850

Protsessiinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Masinladumise protsesside ja tootetehnoloogia analüüs
- Olemasolevate ja uute toodete tehnoloogia parendamine
- Uute seadmete ja protsesside katsetamine
- Insenerikeskuse prototootmise protsessis osalemine

Ootused kandidaadile

- Soovitavalt keemia- või tehnoloogiaalane kõrgharidus ning vähemalt kaheaastane töökogemus antud erialal või vastav rakenduslik kõrgharidus ning vähemalt kolmeaastane töökogemus antud erialal
- Teadmised elektroonikaseadmete tootmisest ja kaasaegsest tootmistehnoloogiast
- Arvuti kasutamise oskus
- Heal tasemel inglise, vene ja eesti keele oskus
- Probleemide lahendamise oskus ja koostöövalmidus
- Initsiatiivikus ja tulemusele orienteeritus

Ettevõte pakub

- Rahvusvahelist töökeskkonda ja kaasaegseid töötingimusi
- Väljakutseid pakkuvat, huvitavat ja pingelist tööd
- Töösuhte kindlust ja enesearendamise võimalusi
- Ametikohast koolitust

Tööpakkumise number
#56850