Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #667338

Protsessiinsener

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline

Kuulutus sisestati: 10. september 2020
Kuulutus aegub:30. september 2020

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonda:

PROTSESSIINSENERI

Usaldame Sulle meie tootmises tööoperatsioonide ja protsesside väljatöötamise, juurutamise ja pideva parendamise. Samuti tööoperatsioonidega seotud probleemide lahendamise ning rakiste väljatöötamise. Sinu ülesandeks on osalemine projektimeeskonna töös ning toe pakkumine tootmisele.

Ootused kandidaadile

Ootame Sinult:

  • Tehnilist kõrgharidust (võib olla omandamisel)
  • LEAN, 6Sigma põhimõtete tundmist
  • Tehniliste dokumentide ja juhtmestik-skeemide lugemise oskust
  • Võimet töötada iseseisvalt ja tegeleda samaaegselt mitme küsimusega
  • Soovi ja oskust lahendada probleeme
  • Head suhtlemisoskust kõnes ja kirjas nii eesti kui ka inglise keeles
  • Head arvuti kasutamise oskust, Office, CAD

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • Pikaajalist ja stabiilset töösuhet suures rahvusvahelises kontsernis
  • Vastutusrikast, huvitavat ning väljakutseid pakkuvat tööd
  • Eneseteostus- ja arenemisvõimalusi, vajalikku ametialast koolitust
  • Mõnusat lõõgastumist ja sportimist Tervise Spa`s, Tervise Paradiis`is või Siris Gym`is

Tööpakkumise number
#667338

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
30. september 2020
Kuulutus sisestati:
10. september 2020

Scanfil OÜ on rahvusvahelise kontserni Scanfil EMS Oy tehas Pärnus. Lisaks Pärnule asuvad tehased Soomes, Rootsis, Poolas, Saksamaal, USA's ja Hiinas. Kontserni peamiseks tegevusalaks on tööstuselektroonika- ja telekommunikatsiooni toodete tootmis- ja toimetusteenuse pakkumine, sisaldades järgmiseid tugiteenuseid: NPI, ost, tarneahela juhtimine, logistika, tootmine ja lähetus koos jooksva klienditeeninduse ja järelmüügitoega. Pärnu tehas pakub kõiki eelnimetatud teenuseid ja sisaldab mehaanikaga, kaablitega, elektroonikaga kui ka nende omavahelise integreerimisega seotud tehnoloogiaid ja protsesse. Ettevõttes töötab hetkel 650 töötajat. Scanfil OÜ 2018.a. käive oli 73,5 mln eur. Scanfil EMS Oy on noteeritud Helsingi börsil.

Seoses pideva arengu ja kasvuga otsib Scanfil OÜ oma meeskonda teotahtelisi ja võimekaid töötajaid, spetsialiste ja juhte.

Vaata rohkem