Värsked tööpakkumised

Protsessiinsener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 192149

Tööpakkumise number

192149

Töö kirjeldus

Protsessiinseneri tööks on teatud toodete tootmisprotsessi määratlemine ja organiseerimine, kontroll protsessi üle ja selle kajastamine tootmise arvutiprogrammis. Töö eeldab täpsust, korrektsust ja rutiinitaluvust.

Nõudmised kandidaadile

Kandideerimise eeldusteks on

  • juhtimiskogemus tootmises
  • tehniline haridus vähemalt bakalaureuse tasemel
  • eesti ja inglise keele head oskus
  • hea arvuti kasutamise oskus
  • kohusetundlikkus
  • suhtlemis- ja meeskonnatööoskus ja tahe
  • analüüsioskus

Kasuks tuleb elektriinseneri kvalifikatsioon ja soome keele oskus.

Pakume huvitavat tööd rahvusvahelise kontserni Keilas asuvas üksuses, tööalaseid koolitusi, sõbralikke töökaaslasi, tänapäevaseid töötingimusi, soodustingimustel sportimisvõimalust, oskustele ja tööle vastavat töötasu ning vastavalt Enstos töötatud ajale ka täiendavat talvepuhkust.

Lisainfo

Kandideerimine kuni 15.märtsini, CV-s palume ära märkida oma palgasoov.
Sobilike kandidaatidega võetakse ühendust hiljemalt 22.03.2010. Äraütlevaid vastuseid konkursi esimeses etapis ei saadeta.

www.ensto.ee

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. märts 2010
Kuulutus sisestati:
4. märts 2010

ENSTO on rahvusvaheline tööstuskontsern, mis projekteerib,
toodab ja turustab elektritarvikuid aastast 1958.

Eestis tegeleb Ensto metalltoodete tootmise, plastmassi survevalu ning elektritarvikute koostamise ja müügiga. Eestis asuvad Ensto tehased Keilas ja Tallinnas, kus töötab kokku üle 300 inimese.