2023-08-23 14:48:55

PROTSESSI- JA PROJEKTIJUHT

CVKeskus.ee klient
Alates 2000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Kui Sulle meeldib inimeste ja protsesside juhtimine…

Tule rakenda enda projektijuhtimisoskusi meie juures!

Skyproff on 2010. aastast tegutsev Eesti juhtiv kõrgtööde ettevõte.

Otsime enda meeskonda PROTSESSI- JA PROJEKTIJUHTI, kelle töö tulemusena:

  • Saab klient endale sobiva lahenduse;
  • Saavad meeskonnad sujuvalt tööd teha.

Sinu ülesanded

  • Hindamisprotsessi juhtimine
  • Projektide eelarve koostamine
  • Ressursside planeerimine
  • Jooksvate küsimuste lahendamine

Ootused kandidaadile

Kuidas tunda ära, et see töö on just sulle?

  • Sul on vähemalt 3 aastat projektijuhtimiskogemust kiirelt muutuvas keskkonnas
  • Räägid eesti ja inglise keelt heal tasemel
  • Sul on B-kategooria juhiload
  • Oled hästi organiseeritud ja distsiplineeritud
  • Oskad tunda rõõmu protsessist, mis ei saa kunagi päris “valmis”
  • Sulle meeldib seada prioriteete ja keskenduda kõige olulisemale

Eelisteks kandideerimisel on

  • Pingetaluvus ja detailitäpsus
  • Varasem kokkupuude ehitus- või kõrgtöödega
  • Vene keele oskus

Ettevõte pakub

Pakume vastu

  • Lisa puhkusepäevad
  • Lisatasu vastavalt tulemustele
  • Ühisüritused meie toreda meeskonnaga
  • Võimalused arenguks; eelarve enese koolitamiseks

Miks peaksid kandideerima Skyproffi ja just täna?

  • Ettevõte on piisavalt väike ja paindlike otsustusprotsessidega, et vältida suurte ettevõtete liigset bürokraatiat
  • Ettevõtte protsesside küpsus annab meeskonnale piisavalt vabadust ja vastutust oma käe järgi protsesse pidevalt parendada ja ise otsustada
  • Sul on võimalus rolli enda käe järgi paika seada
  • Toetame Sinu sisseelamist teadliku protsessiga