Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #656653

Protseduuriõde

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sulle meeldib verevõtt ja oled loomupäraselt hea suhtleja?

Soovid kindlat ja päevast tööd?

Oled kiire ja asjalik?

Sel juhul oled õiges kohas, sest ootame oma vahva kollektiiviga liituma iseseisvat, täpset ja sõbralikku protseduuriõde, kelle peamiseks tööülesandeks on verevõtt nii lastel kui täiskasvanutel.

Tööaeg: E-R kell 7:30-16:00. Õdedel kujuneb välja peamine töötamise asukoht, kuid vajadusel tuleb olla valmis töötama ka teistes verevõtupunktides Tallinnas ja Viimsis (asendused) ning tulevikus ka graafiku alusel aeg-ajalt laupäeval (pool päeva).

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel.

Täistöökoormus, E-R iga päev.

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on:

  • õe kutse
  • hea verevõtuoskus, valmisolek võtta verd ka väikestelt lastelt
  • hea eesti keele oskus, kasuks tuleb vene ja inglise kõnekeele oskus
  • arvutiga töötamise oskus

Sobid meie kollektiivi ja sellele ametikohale väga hästi, kui oled väga hea meeskonnatöö oskusega, hea suhtleja, sõbralik, vastutustundlik, omandad uusi teadmisi kergelt ja armastad protseduuriõe tööd.

Ettevõte pakub

Meil on Sulle pakkuda:

  • arendavat töökeskkonda kasvavas ja oma valdkonnas teed rajavas ettevõttes
  • palju uusi teadmisi laborimeditsiinist
  • häid töötingimusi, ulatuslikku motivatsioonipaketti ja päevast tööd
  • vahvaid ja toetavaid töökaaslaseid

Meil töötades saad parima võimaliku verevõtuoskuse ja patsiendikeskse lähenemise kogemuse.

Peamine intensiivsus langeb hommikustele tundidele, päeva teine pool on rahulikum.

Saad kindla kuupalga ja lisaks teenid igalt verevõtult ka tulemustasu.

Toetame oma töötajate tervislikke eluviise. Sul on võimalik osaleda meie liikumisprogrammis ja hüvitame ka sportimisele tehtud kulusid.

Tööpakkumise number
#656653

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
29. juuli 2020
Kuulutus sisestati:
1. juuli 2020

SYNLAB Eesti OÜ on mahult suurim meditsiinilabor Eestis ning omab valdkonnas juba 25 aasta pikkust kogemust. Labori põhitegevuseks on laboriteenuste osutamine pere- ja teistele eriarstidele, haiglatele, töötervishoiukeskustele ja erinevatele meditsiinisektoriga seotud asutustele. Tervisekontrolle saavad üle Eesti 17 SYNLABi laboris ja verevõtupunktis teha ka erakliendid. Aastas teeme ligi 7 miljonit analüüsi, kokku on Eestis ligi 300 töötajat. SYNLABi laborid pakuvad teenust rohkem kui 40 riigis, kokku üle 500 laboris töötab enam kui 20 000 töötajat.

Vaata rohkem