Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #417985

PROTSEDUURIÕDE (naistekliiniku Pelgulinna naistenõuandlasse)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- vere võtmine
- vaktsineerimine
- õmbluste eemaldamine

Ootused kandidaadile

- õe kutse
- arvuti kasutamise oskus
- eesti ja vene keele oskus
- väga hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

- sõbralikku töökeskkonda
- lisapuhkust 5 kp
- täistööajaga tööd

Tööle asumise aeg: maikuust 2016
Tööaeg: tööpäevadel 7.00-15.00
Täpsem info: Marika Pärtin, tel 59123882

Tööpakkumise number
#417985

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. mai 2016
Kuulutus sisestati:
11. aprill 2016

AS Lääne-Tallinna Keskhaigla on arengule ja kvaliteedile orienteeritud patsiendikeskset tervishoiuteenust pakkuv raviasutus.
Usaldusväärne tööandja ligi 1700 töötajale ning hea valik kõigile koostööpartneritele.
Ootame Sind liituma meie meeskonnaga.

Vaata rohkem