Värsked tööpakkumised

Protokollija-juhiabi

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 191667

Tööpakkumise number

191667

Töö kirjeldus

  • juhtkonna nõupidamiste ettevalmistamine ning protokollimine;
  • protokollide vormistamine ning asjaosalistele protokollide väljavõtete ja otsuste edastamine;
  • protokolliliste otsuste täitmise üle arvestuse pidamine;
  • direktori assisteerimine, sh tema dokumentide ettevalmistamine;
  • direktori telefonikõnede vastuvõtmine ja ühendamine;
  • suhtlemine teiste asutuste ja koostööpartneritega;
  • muud juhiabi ülesanded.

Nõudmised kandidaadile

  • soovitavalt kõrgharidus või eriharidus kõneallolevas valdkonnas;
  • ametlike nõupidamiste protokollimise kogemus;
  • masinakirja oskus kõrgtasemel, soovitavalt pimekirja oskus;
  • väga hea arvuti kasutamise oskus (sh MS Excel, MS Word ja MS PowerPoint);
  • head teadmised protokollinõuetest, etiketist, ettekannete koostamise põhitõdedest ning kaasaegsest dokumendihaldusest;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel nii kõnes kui ka kirjas ning inglise keele oskus vähemalt kesktasemel;
  • väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus ning suhtlemis- ja koostööoskus;
  • kohusetunne ning otsustus- ja vastutusvõime, sh iseseisvus otsuste vastuvõtmisel;
  • stressitaluvus ja võime töötada pingelises olukorras.

Kasuks tuleb:
  • töökogemus juhiabina ja/või avalikus sektoris;
  • teadmised info- ja kommunikatsioonitehnoloogiast;
  • vene keele oskus.

Pakume Sulle huvitavat ja vaheldusrikast tööd koostööle ja lahendustele suunatud organisatsioonis, sõbralikku töökollektiivi, kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda ning võimalusi õppimiseks ja enesearendamiseks.

Lisainfo

Palume elulookirjeldusele lisada motivatsioonikirja.

Lisainfo telefonil 612 6321 (Liis Viksne, personali ekspert).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. märts 2010
Kuulutus sisestati:
23. veebruar 2010

Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus on Siseministeeriumi hallatav riigiasutus, mille tegevusvaldkonnaks on ministeeriumi ja tema valitsemisala sisejulgeoleku tagamiseks vajalike infokommunikatsioonitehnoloogia valdkonna teenuste osutamine ja selleks vajalike arendus- ning haldusprotsesside korraldamine ja koordineerimine.