Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #153330

Promootor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses nõudluse kasvuga otsib AS Nordic Jetline volitatud esindaja OÜ Baltic Group International suvehooajaks täiendavalt PROMOOTOREID
Tallinn - Helsingi liinil sõitvatele autokatamaraanidele "Nordic Jet" ja "Baltic Jet".

Ootused kandidaadile

  • vastupidavus ja hea suhtlemisoskus
  • hea eesti keele oskus
  • hea soome keele oskus
  • müügikogemus
  • vanust vähemalt 20 eluaastat

Kasuks tuleb:
  • inglise keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • arenemist koos eduka meeskonnaga
  • ettevõttes kehtivaid soodustusi
  • sõbralikku kollektiivi
  • võimalust töötada graafiku alusel

Tööpakkumise number
#153330

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
26. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
26. mai 2008

AS Nordic Jetline on Eestis registreeritud laevafirma, mis on asutatud novembris 1997. Opereerime kahe autokatamaraaniga Nordic Jet ja Baltic Jet Tallinn-Helsingi vahelisele laevaliinil. Nordic Jet Line`i eesmärgiks on pakkuda oma klientidele tooteid heas hinna-kvaliteedi suhtes, mis väljenduks alates laevafirma valikul kohtade broneerimisest kuni reisilt tagasi naasmiseni.

Vaata rohkem

Promootor