Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #627467

Promootor-degusteerija

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd Tallinna, Pärnu, Jõhvi ja Tartu suuremates kauplustes, keskustes ja apteekides.

Tooteesitleja tööülesandeks on Tervisepüramiidi toodete aktiivne tutvustamine ja degustatsioonide läbiviimine kauplustes. Otsime oma meeskonda kohusetundlikku, aktiivset ja positiivse ellusuhtumisega inimest.

Lisainfo: 55685326

Ootused kandidaadile

o Hea eneseväljendusoskus
o Positiivne ellusuhtumine
o Kohusetundlik
o Julge ja avatud suhtleja

Kasuks tuleb:
B-kategooria juhilubade olemasolu ja auto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

o Paindlikku tööaega
o Motiveerivat töötasu
o Vastutulelikkust
o Sõbralikku kollektiivi
o Huvitavat ja mitmekesist tööd
o Võimalust töötada soovi korral üle kogu Eesti

Tööpakkumise number
#627467

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: 7 - 8 €/tunnis
Kuulutus aegub:
13. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
14. november 2019

Tervisepüramiid on arenev ja innovatiivne Eesti ettevõte, mis turustab erinevaid
samanimelisi vitamiine ja loodustooteid apteekides.

Vaata rohkem