Värsked tööpakkumised

Projektispetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 54787

Tööpakkumise number

54787

Töö kirjeldus

PROJEKTISPETSIALISTI tööülesanded on seotud projektide arendajatele tugiteenuse pakkumisega toetuse taotlemisel, projektide elluviimisel ja toetuste sihipärase kasutamise kontrollimisega maakonnas

Pakume tööd täistööajaga ja asukohaga Tallinn, Paide, Haapsalu ning osalise tööajaga ja asukohaga Rapla

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame:

• kõrgharidust, eelistatavalt keskkonna-, keskkonnatehnika või finants-, majanduse erialal
• eelnevat töökogemust, finants- ja majanduse erialal keskkonnavaldkonnas töötamise kogemust
• projektijuhtimise kogemust
• väga head eesti keele ja head inglise keele oskust, suhtlustasandil vene keele oskust
• väga head arvuti kasutamise oskust (teksti- ja tabeltöötlus)
• head suulist ja kirjalikku eneseväljendusoskust, täpsust, iseseisvust, analüüsi- ja üldistusvõimet, otsustus- ja vastutusvõimelisust, organiseerimisvõimet
• B-kategooria autojuhilubade olemasolu ja isikliku sõiduauto kasutamise võimalust

Kasuks tuleb:
• avalikus sektoris töötamise kogemus
• teadmised Euroopa Liidu struktuurvahenditest, välisabiprogrammidest
• kokkupuuted keskkonnaprojektidega

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

• väljakutset loodaval ametikohal
• huvitavat tööd arenevas ja muutuvas organisatsioonis
• meeskonnatuge ja meeldivat töökeskkonda
• erialast täiendkoolitust ja enesearendamisvõimalusi õppivas meeskonnas

Lisainfo

Motivatsioonikiri ja CV koos soovitajate ja palgasooviga palume esitada kuni 09. detsembrini 2005. a. märgusõnaga "maakondlikud esindused".

Asukoht:
Pole oluline
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. detsember 2005
Kuulutus sisestati:
10. november 2005

Sihtasutus Keskkonnainvesteeringute Keskus on finantsasutus, mis vahendab riigieelarvelisi ja EL struktuurifondide ning välisabiprogrammide vahendeid keskkonnasektori projektide elluviimiseks

Vajadusega tugevdada keskkonnaprojektide rahastamise korraldamist maakondade tasandil võtame KIKi keskkonnaprogrammide/ERDF üksusesse tööle KIKi maakondlike esinduste projektispetsialiste