Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #695475
Kaugtöö võimalus

PROJEKTIPÕHINE VÄRBAMISSPETSIALIST

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

CVKeskus.ee otsib oma meeskonda osalise tööajaga projektipõhist värbamisspetsialisti, kes aitaks meie ülikiirelt kasvaval suurkliendil värvata tootmisesse vajalikku tööjõudu.

Tegemist on suurepärase võimalusega haarata tipptasemel värbamiskogemust ja anda oma panus selleks, et õiged inimesed õigete ettevõtetega kokku viia.

Sinu peamised tööülesanded:

  • Värbamiskonkursi haldamine CVKeskus.ee tööportaalis.
  • Telefoniintervjuude läbiviimine.
  • Kliendiintervjuude planeerimine.
  • Igapäevane suhtlus nii tööandja kui ka kandideerijatega.

Ootused kandidaadile

  • Mõistad, kuidas värbamisprotsess toimib.

  • Oled hea suhtleja ja läbirääkija.

  • Suudad planeerida oma tööpäeva ka iseseisvalt ja kinni pidada tähtaegadest.

  • Valdad suhtlustasandil nii inglise kui vene keelt

  • Oled valmis meie värbamismeeskonnaga liituma juba lähinädalatel.

  • Tähendusrikast tööd – mis saaks olla veel olulisem kui aidata inimestel leida soovitud töökohti.

  • Paindlikku töökohta – me ei sea sulle töökoha osas piiranguid, sest suudame väga edukalt värvata ka virtuaalselt.

  • Paindlikku tööaega – töötad niikaua kui töö saab tehtud ????

  • Sind toetab professionaalne ja ambitsioonikas värbamis-, müügi-, IT- ning turundusmeeskond.

  • Võimalust kasutada mugavat ja hubast töökohta hiljuti valminud kontoris Tallinna kesklinna ja Kristiine piiril (Endla 16).

  • Projektipõhist tasu.

Tööpakkumise number
#695475

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline või praktika
Kuulutus aegub:
20. aprill 2021
Kuulutus sisestati:
8. aprill 2021

CV Keskuses on Eesti suurim tööotsijate andmebaas ja suurim arv tööpakkumisi, mis teeb CV Keskusest Eesti populaarseima tööportaali. Töötame selle nimel, et igaüks leiaks endale parima töökoha!

Lisaks tööportaalile tegutseb CV Keskuses üks Eesti juhtivatest värbamisosakondadest, mis aitab igapäevaselt kokku viia tööandjad ja tööotsijad. Leia sobiv tööpakkumine ja kandideeri julgelt või küsi lisainfot CV Keskuse värbamisspetsialistidelt.

Vaata rohkem