Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #138698

Projektiostja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • sisseostuprotsessi korraldamine
  • suhtlemine tarnijatega
  • kaubatellimuste planeerimine
  • tegelemine logistika küsimustega

Ootused kandidaadile

  • varasem töökogemus ostjana
  • võime iseseisvalt töötada projektidega
  • hea suhtlemisoskus
  • hea arvuti kasutusoskus (Word, Excel, Powerpoint)
  • inglise keele oskus

Ettevõte pakub

  • arendavat töökogemust rahvusvahelises kontsernis
  • erinevaid väljakutseid pakkuvat tööd
  • eneseteostusvõimalust

Lisainfo

Töökoht asub Sauel

Tööpakkumise number
#138698

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
25. jaanuar 2008

Orbis Groupi kuuluv Orbis Eesti OÜ on telekommunikatsiooniseadmete ja nende komponentide, mõõte- ning kalibreerimissüsteemide tootmise ja müügiga tegelev rahvusvaheline ettevõte. Orbis on rahvusvaheliselt tunnustatud tarnija kõrgsagedustehnika, masinnägemise, fiiberoptika ja mõõtetehnika valdkondades. Orbis Eesti OÜ on loodud 1998.aastal ning omab tegevuskohti Tallinnas ja Sauel. Ettevõtte kvaliteedisüsteem on sertifitseeritud Det Norske Veritase poolt ja vastab ISO 9001:2000 nõuetele, samuti on ettevõttes juurutatud keskkonnajuhtimise süsteem
ISO 140001. Orbis Eesti klientideks ja partneriteks on juhtivad telekommunikatsiooni ning elektroonikatööstuse ettevõtted Euroopas, Ameerikas ja Aasias.

Vaata rohkem