Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70480

Projektiostja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ostuprotsessi koordineerimine (tellimused, lepingud, arveldamine, infovahetus)
läbirääkimiste pidamine partneritega parima hinna ja tarneaja osas
andmete uuendamine andmebaasides (hinnad, tähtajad jmt)
tellimuste jälgimine (kinnitused, ajagraafik, kooskõlastused)
tellimuste logistika koordineerimine
osalemine projektitiimi töös, parimate tarnelahenduste leidmine

Ootused kandidaadile

vähemalt 3-aastane eelnev töökogemus ostuvaldkonnas; kogemused logistikast, projektijuhtimisest
tehniline või majandusharidus
hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas
ajaplaneerimisoskus
võime muutustega kohaneda ja pakkuda välja kiireid lahendusi
täpsus, järjepidevus ja hea rutiinitaluvus
paindlikkus ja meeskonnatöökogemus

Kasuks tuleb:
elektroonikavaldkonna tundmine

Ettevõte pakub

ettevõttesisene tootekoolitus
vastutus- ja vaheldusrikast tööd rahvusvahelises kontsernis

Tööpakkumise number
#70480