Värsked tööpakkumised

Projekti/objektijuht küte-vesi-jahutus

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 368272

Tööpakkumise number

368272

Töö kirjeldus

Objektide otsimine
Objektide hindamine
Ehitusobjektidel tööde planeerimine ja juhtimine
Objekti kvaliteetse, eelarvelise ja tähtajalise valmimise korraldamine
Suhtlemine tellija, omanikujärelevalve ning alltöövõtjatega
Materjalide tarnemine

Nõudmised kandidaadile

Ehitusalane kõrg- keskharidus või selle omandamine
Projektide lugemine
Varasem töökogemus seotud välis- ja sisetorustiku ehatmisega
Eesti ja venekeele oskus
Väga hea organiseerimisvõime
Hea meeskonnatöö- ja läbirääkimisoskus
Kohusetundlikkus
B-kategooria juhiluba
Klendid

Ettevõte pakub

Töötasu tulemuse eest
Huvitavat tööd arenevas ettevõttes
Korralikke töötingimusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. märts 2015
Kuulutus sisestati:
28. jaanuar 2015

Firma BALTIMIR GROUP teostab töid, mis on seotud kütte-, jahutuse-, veevarustus- ja gaasivarustussüsteemide ehitamisega, aga ka torustike ehitamisega olme- ja tööstuseesmärgil Eesti turul ja väljaspool Eestit. Me pakume teenuste kompleksi projekteerimisest kuni süsteemide kasutusse andmiseni ning edasise hoolduseni. Tegeleme gaasi- ja kütteseadmete müügi ning paigaldamisega, kaasaegsete katlamajade ja soojussõlmede ehitamisega.
Meie klientide seas on nii eraisikud kui ka tööstuslikud ehitusettevõtted, kellel on vaja kasutada meie teenuseid.