Värsked tööpakkumised

Projektimüügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 235107

Tööpakkumise number

235107

Töö kirjeldus

Projektimüügi juhi töö eesmärgiks on Structo toodete (vaheseinad ja siseuksed) tutvustamine ning müük, kliendisuhte loomine ja arendamine Skandinaavia turugudel (eelkõige Soome). Tema sihtgrupiks on eelkõige ehitusettevõtted, aga ka arhitektid, arendajad jne. Projektimüügijuht peab läbirääkimisi ja nõustab klienti parima lahenduse selgitamisel, koostab hinnakalkulatsioone ja pakkumisi, sõlmib lepinguid.

Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaat on eduka projektimüügi kogemusega ehitusvaldkonnas, sihtturu tundmine on eeliseks. Oluline on tehniline taiplikkus ja hea läbirääkimisoskus, samuti enese motiveerimise oskus ning süsteemne tegutsemine eesmärkide saavutamisel. Tööks on vajalik hea soome ja eesti keele oskus, kasuks tuleb inglise keele oskus, samuti hea arvuti tundmine. Töökoht asub Tallinnas, kuid eeldab valmidust töölähetusteks.

Pakume omalt poolt huvitavat tööd pidevalt arenevas ettevõttes, võimalust professionaalseks arenguks, toetavat meeskonda ning heale tööle väärilist tasu (kindel põhipalk + motiveeriv tulemuspalk).

Lisainfo

Kasuks tuleb inglise keele oskus.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. september 2011
Kuulutus sisestati:
2. august 2011

AS Sunorek on 1993. aastal tegevust alustanud pidevalt arenev ettevõte. Tänaseks oleme kasvanud Põhjamaade suurimaks aknakatete tootjaks. Tank kaubamärgi all müüme ja toodame garderoobisüsteeme ja liuguksi, Structo kaubamärgi all siseuksi, seinapaneele ja moodulvaheseinu. AS-i Sunorek käive 2010. aastal oli 9,3 miljonit € ning ettevõttes töötab ligi 200 inimest.

Seoses tegevuse arenguga eksportturgudel on meie meeskonda oodatud