Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #671820

Projektimüügijuht

9
CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 13. oktoober 2020
Kuulutus aegub:24. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks saab olema tulekahjusignalisatsiooniseadmete ja Eldes valveseadmete tootegruppide haldamine ning koordineerimine. Hakkad aktiivselt tegelema B2B projektimüügiga, haldad nii olemasolevaid kliente, kui ka lood uusi kliendisuhteid. Samuti suunad ja toetad müügimeeskonda, et tagada ettevõtte eesmärkide täitmine.

Ootused kandidaadile

  • Varasem müügivaldkonna töökogemus

  • Tehniline taip

  • Pealehakkamine ja aktiivsus ning loomulikult ka suurepärane suhtlemis- ja läbirääkimisoskus

  • Lisaks eesti ja inglise keele väga heale valdamisele tuleb kasuks ka vene keele oskus suhtlustasandil

  • Edukaks tööks on vajalik ka juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

  • Põnevad väljakutsed kiirelt kasvavas ettevõttes
  • Võimalus ettevõttesiseselt areneda
  • Alaline töökoht Tallinnas (Järveotsa tee 50c)
  • Hea töö eest vääriline tasu
  • Toetav ja sõbralik meeskond

Küsi lisainfot telefoni +372 5144 316 teel, CV Keskuse värbamiskonsultant Helen Riiknurm.

Tööpakkumise number
#671820

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
13. oktoober 2020

CV Keskuse klient BK Eesti on erakapitalil põhinev aktsiaselts, mis tegeleb video-, valve- ja tulekahjusignalisatsiooni seadmete hulgimüügiga (nt Hikvision) ja kuulub BK Gruppi, mis on omal alal Baltikumi suurim ja edukaim. Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda klientidele kvaliteetseid turvaseadmeid maailma juhtivatelt tootjatelt, kelle toodang põhineb tugeval tootearendusel ja innovatsioonil.
Rohkem infot: www.bkeesti.ee

Vaata rohkem