Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54122

Projektimüügijuht (asukohaga Rakveres või Kohtla-Järvel)

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Aktiivne ehitusmaterjalide projektimüük klientidele.
* Väärtklientide hankimine, heade kliendisuhete hoidmine ja neile müügi arendamine.
* Klientide professionaalne ja operatiivne teenindamine.
* Oma klientidele sujuvalt toimiva müügiprotsessi suunamine alates Kauba tellimisest ja hankimisest kuni kliendile tähtaegse kättetoimetamiseni.
* Müügitöö tulemuslikkuse tagamine.

Ootused kandidaadile

* Tulemusliku müügi oskus ning kogemus (ehitus)kauba müümisel.
* Operatiivsetele tulemustele viiv väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus.
* Valmisolek sihipäraseks, tarmukaks, pingeliseks ja mobiilseks müügitööks.
* Oskus ja tahe nii iseseisvalt kui ka meeskonnas töötada.
* Selge orienteeritus müügitulemustele, tahe ja valmisolek tulemustest sõltuvaks tööks.
* Hea organiseerimisvõime, suur müügiagressiivsus, tööaktiivsus ja initsiatiivsus.
* Järjekindlus ja võime müüki edukalt lõpule viia.
* Keskmisest suurem kohusetunne, arenenud vastutus- ja otsustusvõime.
* Ausus, korrektsus,usaldusväärsus ja lojaalsus suhtluses juhtkonna, meeskonna ja klientidega.

MIS TULEB KASUKS:
* Ehitus-, müügi- või ärialane kõrg- või eriharidus.
* Huumorimeel ja positiivsus.
* Ambitsioonikus ja ettevõtlikkus.
* Hea arvutikasutamise oskus ning BOOM müügisüsteemi valdamine.
* Inglise ja vene keele oskus.

* Selgeid eesmärke ja head eneseteostamise võimalust kiireltarenevas firmas.
* Mitmekülgset, huvitavat, pingelist ja vastutusrikast tööd.
* Võimalusi kiireks professionaalseks arenguks ja edukaks karjääriks.
* Meeldivat, töökat ja professionaalset kollektiivi ning tippspetsialistidest kolleege.
* Tehnilisel tipptasemel töövahendeid ja kaasaegset müügisüsteemi.
* Kaasaegseid töötingimusi meeldivas ja stiilses töökeskkonnas.
* Motiveerivaid tööstiimuleid ja tulemustest sõltuvat konkurentsivõimelist palka.
* Ametiauto kasutamise võimalust.

Lisainfo

JULGUSTAME
* Kui vaim on valmis ja süda soovib, siis tee see ära!

Tööpakkumise number
#54122