Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #145875

Projektimüügijuht asukohaga Narvas, Kohtla-Järvel või mujal Ida- või Lääne-Virumaal

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Aktiivne ehitusmaterjalide projekti- ja hulgimüük.
* Klientide hankimine, kliendisuhete edukas hoidmine ja tulemuslik arendamine.
* Klientidele müügiprotsessi korraldamine alates Kauba tellimisest kuni kättetoimetamiseni.

Ootused kandidaadile

* Tulemusliku müügi oskus ning kogemus (ehitus)kauba müümisel.
* Hea suhtlemisoskus ja valmisolek sihikindlaks müügitööks.
* Oskus nii iseseisvalt kui ka meeskonnas töötada.
* Hea organiseerimisvõime ja müügiaktiivsus.
* Ausus, korrektsus,usaldusväärsus ja lojaalsus.
MIS TULEB KASUKS:
* Ehitus-, müügi- või ärialane kõrg- või eriharidus.
* Varasem müügialane edukus.
* Hea arvutikasutamise oskus.

Ettevõte pakub

* Head eneseteostamise võimalust kiireltarenevas firmas.
* Mitmekülgset, huvitavat ja aktiivset tööd.
* Võimalusi kiireks arenguks ja edukaks karjääriks.
* Meeldivat, töökat ja professionaalset kollektiivi ning tippspetsialistidest kolleege.
* Kaasaegset müügisüsteemi ja häid töötingimusi.
* Motiveerivaid tööstiimuleid ja konkurentsivõimelist palka (tippspetsialisti tulemustasu 4-8 Eesti keskmist).
* Võimalusi osaleda sagedastel tootekoolitustel
* Ametiauto, laptopi ja firma mobiiltelefoni kasutamise võimalust.
* Võimalusi aktiivselt osaleda mitmesugustel firmaüritustel ja nende korraldamisel

Lisainfo

JULGUSTAME
* Tule tegijaks müügiproffide meeskonda.

Tööpakkumise number
#145875