Värsked tööpakkumised

Projektimüügi osakonna juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 189476

Tööpakkumise number

189476

Töö kirjeldus

Võtame tööle projektimüügi osakonna juhi, kelle tööülesanneteks on: osakonna müügiprotsesside juhtimine, arendamine ja organiseerimine, müügipersonali juhtimine (10 projektijuhti). Osakonna eelarvete koostamine ja eesmärkide seadmine, nende täitmise tagamine, müügitulemuste analüüsimine, aruandluse koostamine ja esitamine.

Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on mitmeaastane inimeste juhtimise ja müügitöö kogemus, soovitavalt ehitus- või sisustusvaldkonnas. Ta on hea meeskonnatöötaja, analüüsi -ja planeerimisoskusega, ta valdab vene ja inglise keelt ning saab kasutada tööülesannete täitmiseks isiklikku sõiduautot.

Pakume vastutusrikast ja huvitavat tööd pidevalt arenevas ettevõttes, toetavat meeskonda, arenguvõimalust.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. veebruar 2010
Kuulutus sisestati:
8. jaanuar 2010

AS Sunorek on 1993. aastal tegevust alustanud pidevalt arenev ettevõte. Tänaseks oleme kasvanud põhjamaade suurimaks aknakatete tootjaks ning toodame ja müüme ka Tank Indoor Systems kaubamärgi all garderoobisüsteeme, liuguksi ja moodulvaheseinu. Oleme kogu oma ajaloo vältel olnud stabiilne tööandja.