Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #326600

Projektimüügi konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eesti juhtiv garderoobisüsteemide tootja AS Sunorek otsib Projektimüügi konsultanti, kelle tööülesandeks on projektijuhi abistamine: tehniliste jooniste ja
hinnakalkulatsioonide tegemine (TANK ja ARINA garderoobisüsteemid, liuguksed), tellimuste vormistamine, vajadusel objektide mõõdistamine.

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on tehniline haridus (võib olla omandamisel, soovitavalt mööblialane). Ta on algatusvõimeline, julgeb võtta vastutust ning on hea
meeskonnatöötaja. Tunneb SketchUp või Cad keskkonda. Vajadusel saab kasutada tööülesannete täitmiseks isiklikku sõiduautot.

Ettevõte pakub

Väljaõpet, toredat meeskonda ning kaasaegset töökeskkonda.

Lisainfo

Kasuks tuleb inglise keele oskus.

Tööpakkumise number
#326600

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. jaanuar 2014
Kuulutus sisestati:
26. november 2013

AS Sunorek on 1993. aastal tegevust alustanud pidevalt arenev ettevõte. Tänaseks oleme kasvanud Põhjamaade suurimaks aknakatete tootjaks. Tank kaubamärgi all müüme ja toodame garderoobisüsteeme ning liuguksi. Oleme Eesti suurim liuguste ja garderoobisüsteemide tootja ning müüja. ASi Sunorek käive 2012. aastal oli 10 miljonit € ning ettevõttes töötab ca 185 inimest.

Vaata rohkem