Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #226261

Projektikoordinaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda
VÕIMEKAT PROJEKTIKOORDINAATORIT

looduse mitmekesisuse (tähtajalise lepinguga kuni 31.12.2015) ja

keskkonnahariduse valdkonda (lapsehoolduspuhkusel töötaja asendamiseks)

Ootused kandidaadile

Mõlemad koordinaatorid asuvad tööle KIKi struktuuritoetuste üksusesse, mille ülesanne on korraldada Euroopa Liidu struktuuritoetuse andmist ja kasutamist keskkonna valdkonnas.
Projektikoordinaatori peamine tööülesanne on vastava valdkonna projektidele toetuse andmise ja kasutamisega seotud tegevuste koordineerimine, sh toetuse taotluste menetlemine, taotluste hindamises osalemine, taotlejate ja toetuse saajate nõustamine projektide elluviimisel, toetuse väljamaksetaotluste ja aruannete menetlemine ning järelevalve toetuse saajate tegevuse üle.
Sobival kandidaadil on kõrgharidus, projektijuhtimise kogemus, väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus, heade kliendisuhete loomise ja hoidmise oskus. Edukaks tööks on tähtis korrektsus, süsteemsus, järjekindlus, analüüsi- ja vastutusvõime, probleemide lahendamise oskus, meeskonnatöö oskus ja kogemus, hea pingetaluvus.

Kasuks tuleb töövaldkonnale vastav haridus ja töökogemus või suur huvi keskkonnavaldkonna vastu, finantsjuhtimise, haldusmenetluse ja riigihangete praktiline kogemus ning varasem Euroopa Liidu abi vahendamise kogemus (soovitavalt ERF või ESF fondid).

Pakume võimalust mõjutada oma töö kaudu looduskeskkonna hoidu, huvitavat tööd arenevas ja muutuvas organisatsioonis, asjatundlikku, avatud ja koostööd väärtustavat töökollektiivi, meeldivat töökeskkonda, erialast täienduskoolitust ja mitmekesist motivatsioonipaketti.

Lisainfo

Palume saata oma CV ja motivatsioonikiri koos palgasooviga 9. maiks 2011. a e-posti aadressile Katrin.Ligi(ät)kik.ee märgusõnaga “Koordinaator”. Motivatsioonikirjas (kuni 2 lk) palun selgitage, miks olete just Teie sobiv kandidaat valitud valdkonna projektikoordinaatori ametikohale ning kuidas Teie kogemused aitaksid kaasa ülalnimetatud tööülesannete parimaks täitmiseks. Lisainfo telefonil: 6274 172 või 6274 155.

Tööpakkumise number
#226261