Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #220753

Projektikoordinaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda tähtajalise lepinguga (kuni 31.12.2015)

PROJEKTIKOORDINAATORIT

Ootused kandidaadile

Koordinaator asub tööle KIKi struktuuritoetuste üksusesse, mille ülesanne on korraldada Euroopa Liidu struktuuritoetuse andmist ja kasutamist keskkonnavaldkonnas.

Koordinaatori peamine tööülesanne on veemajanduse valdkonna projektidele toetuse andmisega ja toetuse kasutamisega seotud tegevused, nagu toetuse taotluste menetlemine, taotluste hindamises osalemine, järelevalve toetuse saajate tegevuse üle, samuti taotlejate ja toetuse saajate nõustamine.

Sobival kandidaadil on kõrgharidus, projektijuhtimise kogemus, väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus, oskus suhelda vajadusel ka inglise ja vene keeles, B-kategooria juhiluba. Edukaks tööks pole vähetähtis ka korrektsus, pingetaluvus, algatus- ja analüüsivõime, otsustus- ja vastutusvõime ning meeskonnatöö oskus ja kogemus.

Kasuks tuleb ja eelise annab insener-tehniline või majandusharidus, keskkonna- või finantsvaldkonna alane töökogemus, haldusmenetluse ja riigihangete praktiline kogemus ning Euroopa Liidu abi vahendamise kogemus.

Pakume võimalust mõjutada läbi oma töö looduskeskkonna hoidu, huvitavat tööd arenevas ja muutuvas organisatsioonis, asjatundlikku, avatud ja koostööd väärtustavat töökollektiivi, meeldivat töökeskkonda, erialast täienduskoolitust ja mitmekesist motivatsioonipaketti

Lisainfo

Palume saata oma CV ja motivatsioonikiri koos palgasooviga 14. märtsiks 2011. a e-posti aadressile Katrin.Ligi(ät)kik.ee märgusõnaga “Koordinaator”. Lisainfo telefonil: 6274 172 või 6274 121.

Tööpakkumise number
#220753

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. märts 2011
Kuulutus sisestati:
1. märts 2011

Sihtasutuse Keskkonnainvesteeringute Keskuse (KIK) põhitegevuseks on toetada keskkonnaprojekte Eesti keskkonnatasudest, Euroopa Liidu fondidest ning rakendada rohelist investeerimisskeemi, samuti pakume projektide elluviimiseks sihtotstarbelist laenu

Vaata rohkem