Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54501

Projektikoordinaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Projektikoordinaatori ametikoha põhieesmärgiks on Ühtekuuluvusfondi keskkonnaprojektide ettevalmistamise ja elluviimise korraldamine ning järelvalve teostamine

  • uute projektitaotluste ettevalmistamise nõustamine ja järelvalve
  • riigihangete läbiviimise korraldamine ja hankelepingute kontrollimine
  • koostöö loomine ÜF toetuste saajate, projektijuhtide ja töövõtjatega
  • projektide edenemise jälgimine, kulude abikõlbulikkuse kontrollimine ning töövõtjatele arvete tasumise korraldamine
  • projektitulemuste ja -aruannete analüüsimine

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus - eelistatavalt keskkonna- (tehnika, keskkonnaehitus) või majandusalane eriala
  • töö- ja projektijuhtimise kogemus
  • väga hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas, vene keele oskus suhtlustasandil
  • arvutioskus MS Office
  • hea suhtlemisoskus, avatus, koostöövõime, algatus- ja analüüsivõime, täpsus, pinge- ja rutiinitaluvus

Kasuks tulevad:

  • üldteadmised EL-i struktuurfondidest ja välisabiprogrammidest
  • kokkupuuted EL-i struktuurfondide ja välisabiprogrammide projektidega
  • üldteadmised Eesti keskkonnasektorit reguleerivatest õigusaktidest ja keskkonnatehnoloogiatest, keskkonnapoliitikast ja institutsioonidest
  • teadmised ja kogemused riigihangete korraldamisest

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd arenevas ja muutuvas organisatsioonis
  • asjalikku töökollektiivi ja meeldivat töökeskkonda
  • erialast täiendkoolituse ja enesearendamisvõimalusi õppivas meeskonnas

Lisainfo

Palume esitada motivatsioonikiri ja CV koos soovitajate ja palgasooviga.

Tööpakkumise number
#54501