Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178331

Projektikirjutaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Projektitaotluste kirjutamine
Projektijuhtimine
Projektide aruandlus
Konsulteerimine

Ootused kandidaadile

  • väga hea ja korrektne kirjalik eneseväljendamise oskus;
  • väga hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas, hea vene keel kõnes;
  • tulemusele orienteeritus;
  • erialane töökogemus vähemalt 2 aastat;
  • kohusetundlikkus, punktuaalsus, järjekindlus;
  • strateegiline mõtlemine, analüüsivõime;
  • lojaalsus;
  • kontoritarkvara hea valdamine

Ettevõte pakub

  • vastutusrikast ja mitmekesist tööd
  • häid töötingimusi
  • töökat ja sõbralikku meeskonda
  • karjäärivõimalust
  • põhipalka ja tulemustasu

Lisainfo

Kasuks tuleb projektijuhtimise kogemus

CV-d koos avalduse ja kaaskirjaga ootame hiljemalt 31. maiks 2009.

Tööpakkumise number
#178331