Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #36659

PROJEKTIJUHT/OSTUJUHT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* turundustrateegia seadmine ja rakendamine
* kaubavaliku analüüsimine ja täiendamine
* Eesti ja välismaiste hulgifirmadega suhtlemine
* uute koostööpartnerite leidmine välismaal
* tulemuslike läbirääkimiste pidamine ja lepingute sõlmimine
* interneti kodulehe täiendamine
* tootekirjelduste sisestamine

Ootused kandidaadile

* töökogemus kaubanduses
* teadmised turundusest ja tarbijakäitumisest
* väga hea eesti ja inglise keel kõnes ja kirjas, soovitavalt vene keel suhtlustasandil
* hea arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

* huvitavat ametialast väljakutset
* kaasaegset töökeskkonda
* motiveerivat palgasüsteemi

Tööpakkumise number
#36659