Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #463079

Projektijuht/objektijuht;

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ehitusobjektide tulemuslik juhtimine ja eelarvete koostamine.

Ootused kandidaadile

Ehitusalane kõrgharidus ja ehitusjuhi kutsetunnistus
Eelnev kogemus ehitusobjekti projekti- ja/või objektijuhina
Ehitusprojektide lugemise ja analüüsi oskus
Pingetaluvust ja kohusetunnet
Hea eesti ja vene keele oskus
Hea arvuti kasutamise oskus
B-kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

Ehitusalaseid väljakutseid
Põhiapalgale lisaks motiveerivat töötasu
Ametiautot
Täiendkoolitusi
Toetavat kollektiivi

Lisainfo

Tolira Ehitus OÜ on kiirelt arenev ettevõte, kellel on esindused Harjumaal ja Lääne-Virumaal. Peamisteks tegevusaladeks on eramute- ja tootmishoonete ehitus ning korterelamute rekonstrueerimine peatöövõtu korras.

Lisa küsimuste korral võtta ühendust all toodud kontaktidel:
+372 56 804 894

Tööpakkumise number
#463079